KRAINA KONIAKÓW I MISTYCZNYCH MONASTYRÓW

TERMIN: 09 - 16.09.2019
8 dniową wycieczkę oferuje

Informacje różne z Lublina i regionu

 

Już są!
Całkowicie
bezpłatne, nowoczesne
kursy zawodowe

od lutego również dla mieszkańców Lublina i okolic


 powiększRuszała rekrutacja do projektów finansowanych z EFS! W ramach całkowicie bezpłatnych kursów m.in.:
- kurs z zakresu programowania stron i tworzenia baz danych
- kurs z grafiki komputerowej
- kurs z prowadzenia kampanii reklamowej
- kurs z zakresu logistyki
- kurs z administrowania sieciami


Firma Bsmart Sp. z o.o. ze Szczecina to zespół ludzi, którzy od ponad 3 lat realizują z sukcesem kwalifikacyjne kursy zawodowe, podbijając kolejne miasta Polski.

Wypuścili już absolwentów kursów w województwie wielkopolskim, warmińsko-mazurskim, zachodniopomorskim, łódzkim, pomorskim.

Teraz szansa dla Lublina – na stronie www.szkoleniaunijne.com.pl można wypełniać formularze i zgłaszać się na kurs.

 powiększ

Kształcenie modułowe, bo tak można określić kwalifikacyjne kursy zawodowe to przyszłość i szansa na przekwalifikowanie się, znalezienie dobrej pracy w nowoczesnej branży, która potrzebuje pracowników – mówi Iwona Godniak, która na co dzień kieruje Działem Projektów w firmie Bsmart Sp. z o.o. – Nasze kursy nie są przypadkowe. Przed napisaniem wniosku o dofinansowanie przeprowadzamy analizę rynku pracyi zawodów deficytowych w danym województwie, prowadzimy rozmowy z firmami, przedsiębiorstwami. „Szyjemy” kursy, po których absolwenci będą mieli realną szansę odnaleźć się na rynku pracy, zarówno w formie zatrudnienia w firmie jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej (np. jako grafik komputerowy). Tworząc programy współpracujemy z najlepszymi szkołami średnimi, uczelniami wyższymi, ośrodkami kształcenia ustawicznego. Kursy trwają minimum rok, co zapewnia ogromną dawkę wiedzy i umiejętności praktycznych.

 


 powiększ
Wszystkie dotychczasowe edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. O jedno miejsce ubiegały się średnio 3 osoby. Uczestnicy otrzymują bezpłatnie profesjonalne podręczniki, materiały pomocnicze, oraz poczęstunek.

Miłym akcentem na kursie jest impreza integracyjna
mówi Anna Jurzysta, specjalista ds. promocji i realizacji kursów zawodowychto już nasz rytuał (śmiech). Uczestnicy integrują się w towarzystwie kręgli i smacznej pizzy. Na naszych kursach powstają nowe przyjaźnie i czasem znajomości na całe życie.


Kto może przyjść na kurs?

Każdy, kto ukończył 18 lat i mieszka na terenie woj. lubelskiego.

Osoby zainteresowane zapisaniem się na kursy mogą to zrobić wysyłając formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem:
www.szkoleniaunijne.com.pl .

Informacje udzielane są również pod numerem telefonu 531 388 859oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Serdecznie zapraszamy!